Lietuvos filosofų draugija ir Vilniaus universiteto Filosofijos institutas 2023 metų gegužės 18-19 dienomis rengia metinę konferenciją Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete.

Kasmetinė Lietuvos filosofų draugijos konferencija – bene geriausia proga susitikti su savo profesinės bendruomenės nariais ir sužinoti apie naujausius kolegų tyrimus, svarstymus, atradimus, pasiekimus ir idėjas. Šiais metais neformuluojame bendros temos, o kviečiame mokslininkus pristatyti savo naujausius tyrimus. Kviečiame teikti pavienius pranešimus, o tyrėjų grupes – siūlyti atskiras temines sekcijas. Konferencijoje yra numatyta ir sekcija „Filosofinės Leonido Donskio įžvalgos“.

Prašome pranešimų tezes (iki 300 žodžių, nurodant instituciją, pareigas ir el. pašto adresą) ir teminių sekcijų pasiūlymus siųsti adresu lietuvosfilosofudraugija@gmail.com iki balandžio 14 d.

Konferencijos organizacinis komitetas: Povilas Aleksandravičius, Danutė Bacevičiūtė, Jonas Dagys, Mintautas Gutauskas, Gintautas Mažeikis, Živilė Pabijutaitė, Jolanta Saldukaitytė, Rita Šerpytytė, Julija Tuleikytė