Lietuvos filosofų draugija ir Mykolo Romerio universitetas kviečia į metinę Lietuvos filosofų draugijos konferenciją „KANTIŠKOSIOS KONTROVERSIJOS“, skirtą Immanuelio Kanto 300 metų jubiliejui paminėti.

Kasmetinė Lietuvos filosofų draugijos konferencija – bene geriausia proga susitikti su savo profesinės bendruomenės nariais ir sužinoti apie naujausius kolegų tyrimus, svarstymus, atradimus, pasiekimus ir idėjas.

Šių metų konferencijos tematika siejama su kantiškosios filosofijos temomis: pažinimo, moralės, politikos, estetikos, antropologijos, religijos arba su jo pagrindiniais filosofiniais klausimais: Ką aš galiu žinoti?, Ką aš privalau daryti?, Ko man leista tikėtis?, Kas yra žmogus?

Konferencija vyks 2024 metų balandžio 19-20 d. Mykolo Romerio universitete, Vilniuje

 

Konferencijos organizacinis komitetas:

Prof. dr. Povilas Aleksandravičius, MRU, (pirmininkas)

Doc. dr. Danutė Bacevičiūtė (LKTI)

Prof. dr. Mintautas Gutauskas (VU)

Prof. dr. Gintautas Mažeikis (VDU)

Prof. dr. Rita Šerpytytė (VU)

Asist. dr. Julija Tuleikytė (VU)

Prof. dr. Rūta Marija Vabalaitė  (MRU)

 

Konferencijos metu pranešimą skaitys kviestinė pranešėja prof. dr. Chantal Delsol (Academy of Moral and Political Sciences, Institut de France).

Konferencijos kalbos – anglų ir lietuvių.

Paraiškas dalyvauti konferencijoje (pavadinimą ir tezes iki 300 žodžių, nurodant instituciją ir pareigas) prašome pateikti iki 2024 m. kovo 27 d. Siųsti adresu: lietuvosfilosofudraugija@gmail.com